Schenkt jou werk je plezier en voldoening of heb je het gevoel dat je je elke dag opnieuw naar je werk toe sleept?
Heb je wel eens het gevoel dat je meer met je werk bezig bent en je privéleven erbij inschiet?
Klap je wel eens dicht op je werk omdat je je niet echt begrepen voelde?
Of loop je vast in tal van obstakels die je verhinderen om je dag met plezier te starten?
Dan duw ik heel graag samen met jou de pauzeknop in! We staan even stil en overlopen wat jij zelf kan veranderen. Vanuit die stilstand gaan we dan weer volle kracht vooruit.
Als coach hecht ik veel belang aan welzijn op en naast het werk. Door goed voor jezelf te zorgen, kan je pas goed voor een ander zorgen. Ik help je door even stil te staan, weer te luisteren naar wat je hart je vertelt. Je leert op een andere en positieve manier te verbinden met jezelf en je omgeving.
Beeld je eens in dat je:
• Opnieuw goed voelt in je job en met plezier je werkdag kan starten
• Zelfvertrouwen een boost krijgt waardoor je je weer goed in je vel voelt in je job
• de job vindt die perfect aansluit bij jouw drijfveren en talenten
• een mooie balans vindt tussen je werk en je privéleven
• door middel van praktische oefeningen je stress en angst onder controle krijgt zodat je je job op een adequate manier kan uitvoeren
Nadat jij de pauzeknop hebt ingeduwd en weer volle kracht vooruit gaat, heb jij:
• opnieuw (meer) plezier en een gezonde balans in je werk- en privéleven
• meer inzichten in jou drijfveren, talenten en kwaliteiten
• weet jij hoe je je stress onder controle kan krijgen
• meer zelfvertrouwen
• een job die perfect aansluit bij jouw drijfveren, kwaliteiten en talenten
Ik help jou op een positieve manier naar meer plezier en balans in je werk- en privéleven, zodat jij weer elke dag vol zelfvertrouwen jezelf kan zijn.